Gotowa prośba do skopiowania i wysłania mailowo

Skopiuj i użyj gotowej wiadomości do pozyskiwania darczyńców, koniecznie uzupełnij wiadomość informacjami o Waszej sytuacji.

Cześć [imię do kogo piszesz]! 😊

Zdrowie mojego dziecka jest ZAGROŻONE, dlatego piszę i bardzo proszę Cię o pomoc dla [imię dziecka]. Choruje na [diagnoza] i pilnie potrzebuje [czego potrzebuje dziecko]. Jak na razie mamy zebrane [kwota], ale potrzebujemy jeszcze [kwota]. To bardzo ważne, aby zapewnić [imię dziecka] wsparcie już teraz, póki się rozwija i jest jeszcze szansa, że może być bardziej samodzielny/a.

Codziennie walczymy o zdrowie i sprawność. Problemy sprawiają nawet tak podstawowe czynności jak [z czym dziecko zmaga się na co dzień?] 😭. Natomiast każda wizyta u lekarza/specjalisty/rehabilitanta] to koszt [kwota]… i tak na okrągło. Nie dajemy już dłużej rady ☹.

Szansą dla [imię dziecka] jest [czego potrzebuje dziecko], ale koszt nas przerasta, dlatego jeśli możesz to proszę przekaż darowiznę, 1,5% podatku lub prześlij swoim znajomym, współpracownikom czy bliskim link do subkonta [imię dziecka]: LINK DO PROFILU. To bardzo nam pomoże, dlatego już teraz bardzo Ci dziękuję!

[Twoje imię i nazwisko]

Kopiuj