10 gotowych szablonów postów do pozyskiwania darowizn

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie działań na Facebooku, przygotowaliśmy 10 gotowych szablonów, które możesz użyć kierując prośbę do darczyńców o pomoc Twojemu dziecku. Pamiętaj, aby na końcu każdego z nich dodać link do Waszego subkonta!

Możesz też wrócić do materiału o tym, jak działać na Facebooku, gdzie opisujemy najlepsze praktyki odnośnie zdjęć i postów.

Skorzystaj z gotowych pomysłów, pamiętając o uzupełnieniu takich informacji jak:

  • [kwota]
  • [diagnoza]
  • [potrzeba]
  • [imię]
  • itp.
1.

Moje życie jest zagrożone! Pilnie potrzebuję [rehabilitacji, sprzętu medycznego, operacji]. Zebrałem już [kwota], ale to nadal za mało i potrzebuję jeszcze [kwota], aby [mieć zapewnione rehabilitacje, kupić wózek inwalidzki, zapłacić za operację ratującą życie]. Czy możesz mnie wesprzeć (nawet najmniejsza kwota pomaga!) i sprawić, że moje życie stanie się lepsze? LINK DO PROFILU.

Kopiuj
2.

Możesz zmienić czyjeś życie! Zbieramy fundusze dla [imię podopiecznego], który cierpi na [diagnoza] i potrzebujemy Twojej pomocy — każda złotówka się liczy i sprawy, że przyszłość [imię] będzie lepsza. Przekaż darowiznę już dziś i zmień życie [imię podopiecznego]: LINK DO PROFILU

Kopiuj
3.

Dołącz do naszej misji w ratowaniu zdrowia [imię podopiecznego]. Przekazując darowiznę już dziś, będziesz częścią czegoś wielkiego. Razem stwórzmy świat, w którym każdy, nawet najmniejszy człowiek, ma szansę na rozwój. Twoja darowizna w wysokości [kwota pieniędzy] zostanie bezpośrednio wykorzystana na [na co zostaną wykorzystane te pieniądze?]. Razem możemy coś zmienić i dać nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują. LINK DO PROFILU

Kopiuj
4.

DZIŚ JEST TEN DZIEŃ, W KTÓRYM NIE DAM DŁUŻEJ RADY! Potrzebuję Twojej pomocy i wsparcia, abym mógł nadal się rozwijać. Zbieram na [rehabilitacje, nowe okulary, pionizator] ponieważ [bez tego sprzętu nie mogę się poruszać!/ bez zajęć przestanę chodzić!]. Proszę pomóż mi: LINK DO PROFILU

Kopiuj
5.

Nie każde dziecko dorasta, marząc o zostaniu strażakiem, czy tancerką. Niektóre zamiast tego dorastają marząc, że znajdą lekarstwo. Właśnie ja jestem takim dzieckiem. Każdego dnia zmagam się z [chorobą/niepełnosprawnością – jaką?]. Niestety moje leczenie kosztuje aż [kwota/miesięcznie/rocznie]! Wyobrażasz to sobie? Jak mam z rodzicami zebrać taką kwotę? Dlatego potrzebuję właśnie Ciebie. Pomóż mi spełnić marzenie i wyzdrowieć: LINK DO PROFILU

Kopiuj
6.

Do [operacji/turnusu rehabilitacyjnego] pozostały tylko 2 tygodnie, a brakuje mi niecałe [kwota]! Pomóż mi przekazując darowiznę poprzez moje subkonto: LINK DO PROFILU. Pragnę także podziękować wszystkim, którzy już mi pomogli. To ma dla mnie ogromne znaczenie, że mam Wasze wsparcie!

Kopiuj
7.

Cześć przyjaciele! Chciałam podzielić się z Wami czymś, ważnym i poprosić o wsparcie! Jestem mamą [imię, wiek], który cierpi na [nazwa choroby]. Jako rodzic zrobiłabym dla swojego dziecka wszystko, a niestety muszę bezradnie patrzeć jak cierpi. [Imię] każdego dnia o każdej porze dnia walczy z chorobą. Niestety specjalistyczne leczenie kosztuje aż [kwota]! Nie jestem w stanie sama zgromadzić takiej ilości pieniędzy, A CZAS UCIEKA. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby dać mojemu dziecku nadzieję. Nadzieję na sprawność w przyszłości. Potrzebujemy kosztownych[rehabilitacji/operacji/badań]. Jeśli możesz pomóc, przekaż darowiznę: LINK DO PROFILU. Udostępnij także ten post, aby pomóc mi dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Dziękuję bardzo za Twoje zaangażowanie!

Kopiuj
8.

Tylko natychmiastowe rozpoczęcie rehabilitacji da szansę na to, że [imię] postawi pierwszy, samodzielny krok!
[Imię] od pierwszych chwil życia zmaga się z [diagnoza]. Ta podstępna choroba odbiera mu radość z dzieciństwa i nie daje szansy na prawidłowy rozwój. Niestety, tylko kosztowna rehabilitacja daje jakiekolwiek nadzieję na poprawę, dlatego prosimy o pomoc: LINK DO PROFILU.
Twoje ogromne serce może zmienić życie [Imię podopiecznego]!

Kopiuj
9.

Moje życie legło w gruzach przez jeden błąd..!
Nic nie wskazywało na to, że będę przechodził takie cierpienie. W brzuszku mamy było mi idealnie: ciepło i bezpiecznie i miałem być w nim jeszcze przez kilka miesięcy, kiedy nagle mamie odeszły wody! Nie wiedziałem co się dzieje, do okoła mamy zebrało się pełno osób, a mnie siłą wyciągnięto z brzucha. Nie mogłem nawet chwili spędzić z kochaną mamusią, ponieważ od razu zabrano mnie do innej Sali i podłączyli do dziwnych urządzeń… [opowiedz dalszą historię dziecka].
Dzisiaj zmagam się z strasznymi konsekwencjami tego nagłego przyjścia na świat i proszę Cię, byś chociaż trochę osłodził mi ciężkie chwile i sprawił, że będę mieć szansę na samodzielność: LINK DO PROFILU.

Kopiuj
10.

Moje dziecko [umiera/traci zdrowie/nigdy nie będzie samodzielne]!
Żaden rodzic nie powinien patrzeć na cierpienie swojego dziecka. Niestety ja zmagam się z tym codziennie i mimo ogromnego bólu staram się być silna. [Imię] potrzebuje [rehabilitacji/sprzętu/leczenia/operacji], aby [przeżyć/wydrowieć/rozwijać się]. Bez tego [nigdy nie będzie chodził/nie powie pierwszego słowa/może nie przeżyć]. Potrzebujemy jeszcze [kwota], aby zapewnić [miesięczną rehabilitację, operację, zakup wózka]. Proszę, pomóż i zostań bohaterem [imię dziecka]: LINK DO PROFILU

Kopiuj