Jak pobrać i wydrukować materiały graficzne aby zdobywać darowizny

Mając subkonto w Fundacji Miej Serce, otrzymujesz również dostęp do dedykowanych ulotek, wizytówek i innych materiałów graficznych, które możesz samemu pobrać i użyć w mediach społecznościowych lub wydrukować (tak jak ulotki) i rozdawać znajomym, rodzinie, czy pozostawić w miejscach, które pozwolą dotrzeć Ci do większej ilości darczyńców (sklep, fryzjer, biuro rachunkowe).

Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat każdej z dostępnych opcji.

Pamiętaj! W Fundacji Miej Serce projekty ulotek czy wizytówek są całkowicie BEZPŁATNE.

Ulotki

Ulotka przedstawia zdjęcie dziecka, numer subkonta, link do subkonta oraz opis, które rodzic umieścił w subkoncie. Druga strona zawiera instrukcję dla darczyńcy jak przekazać darowiznę lub 1,5% podatku. Kolportaż ulotek to jedna z podstawowych i bardzo ważnych form pozyskiwania darowizn.

Ulotkę przygotowujemy na prośbę rodzica po akceptacji subkonta.

W pierwszym mailu po akceptacji subkonta znajdziesz wiele ważnych informacji oraz pytanie o ulotkę. Proszę poinformuj nas jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie taki projekt i wydrukowali bezpłatnie 200 sztuk.

Ulotki możesz oczywiście wydrukować także we własnym zakresie. W tym celu polecamy znaleźć miejscową drukarnię czy punkt ksero. Wiele takich miejsc umożliwia wydruk po przesłaniu pliku na maila. Możesz także zamówić ulotki w internetowej drukarni z dostawą do domu. Takich firm jest wiele, na przykład: drukowalnia.pl, wydrukujemy.to/druk-ulotek, drukowanieulotek.pl i wiele innych. Po prostu wpisz w wyszukiwarce google „wydruk ulotek” i na pewno znajdziesz odpowiednią dla Ciebie firmę.

Ulotkę do pobrania znajdziesz na stronie dziecka.

Pobranie ulotki jest również dostępne po zalogowaniu do subkonta.

A także w specjalnie przygotowanej zakładce „materiały promocyjne” w subkoncie.

Plik zostanie automatycznie pobrany po kliknięciu w przycisk i zapisany na Twoim urządzeniu w wybranym formacie: pdf lub jpg.

Obraz jpg możesz dodać na Facebooka jako zdjęcie czy wysłać znajomym w wiadomości. Plik w formacie pdf jest najlepszy do wydruku.

Wizytówki

Oprócz ulotek przygotowujemy także aż 4 wzory wizytówek, które możesz pobrać i samodzielnie wydrukować. Wizytówki są bardziej ekonomiczną wersją ulotek, gdyż na jednej stronie a4 mieści się aż 16 wizytówek.

Aby pobrać plik kliknij w panelu rodzica w zakładce „materiały promocyjne” przycisk POBIERZ WIZYTÓWKI.

Dostępne po zalogowaniu do subkonta.

4 wzory do pobrania w dwóch wersjach.Pojedynczej oraz do wydruku 16 sztuk na jedną stronę A4Pojedyncza wersja może być przydatna jeśli chcesz umieścić ją w mediach społecznościowych.

Zdjęcie w tle na Facebooka

Przykład

Masz również możliwość pobrania specjalnie zaprojektowanego zdjęcia w tło na profil Twojego dziecka na Facebooku. Znajdują się na nim: zdjęcie dziecka, imię i nazwisko, numer subkonta oraz link do profilu dziecka, a także informację o możliwości przekazania 1,5% podatku lub darowizny.

Aby pobrać plik kliknij w panelu rodzica w zakładce „materiały promocyjne” przycisk POBIERZ ZDJĘCIE.

Dostępne do pobrania po zalogowaniu do subkonta.