Jak zapisać dziecko do fundacji?

Aby zapisać dziecko do Fundacji, musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie internetowej: www.subkonta.miejserce.pl.

Cała rejestracja odbywa się w pełni elektronicznie (online), a konto możesz założyć na komputerze, laptopie, czy telefonie używając np. swojego konta Google lub Facebook albo adresu email.

Podajesz tylko podstawowe dane i zakładasz konto opiekuna. Jeśli zakładasz konto podając swój email oraz ustawiając hasło, zapisz je sobie gdzieś, aby w przyszłości nie mieć problemów z logowaniem!

Po rejestracji Twojego konta opiekuna, kliknij przycisk ZAŁÓŻ SUBKONTO (link) i uzupełnij krok po kroku wymagane dane w formularzu.

Czas na dodanie dziecka

Opisz historię dziecka, jego stan zdrowia i wytłumacz, dlaczego potrzebujesz wsparcia darczyńców. Porady dotyczące skutecznego opisu znajdziesz tutaj.

Wgraj minimum jedno zdjęcie dziecka, natomiast zachęcamy do zwiększenia galerii. Zarówno zdjęcia jak i opis możesz edytować w dowolnym momencie, nawet po akceptacji subkonta, więc nie przejmuj się jeśli się pomylisz, lub stwierdzisz, że coś wymaga poprawy. 

W formularzu zostaniesz poproszony o przesłanie skanu lub zdjęcia orzeczenia o niepełnosprawności Twojego dziecka. Dokument ten jest wymagany, abyśmy mogli aktywować subkonto. Jeśli z jakiegoś powodu masz trudności z przesłaniem zdjęcia, możesz je wysłać również na maila ola@miejserce.pl lub biuro@miejserce.pl

Fundacja Miej Serce sprawdza przesłany przez Ciebie dokument oraz dane w formularzu i w około 48 godzin następuje zatwierdzenie subkonta. Od tego momentu profil Twojego dziecka będzie widoczny na Naszej stronie w zakładce PODOPIECZNI, a darczyńcy będą mogli przekazywać swoje wsparcie.

Gotowe, subkonto Twojego dziecka zostało założone!

Od tego momentu znasz już swój numer subkonta i możesz przekazywać prośby o pomoc rodzinie i znajomym, a także udostępniać profil dziecka w mediach społecznościowych. To bardzo ważne, aby informować o możliwości wsparcia swoich najbliższych i dzięki temu zbierać środki na leczenie czy rehabilitację dziecka.

Jeśli znasz rodziców dzieci z niepełnosprawnością, przekaż im informację na temat możliwości założenia subkonta w Fundacji Miej Serce, ponieważ może im to pomóc w walce o zdrowie swojej pociechy.